Tallinna loomade varjupaiga suurejoonelisel sünnipäeval esinesid Ott Lepland ja 5MIINUST

Varjupaikade MTÜ Tallinna loomade varjupaik tähistas 24. juulil Pikakari rannas viiendat sünnipäeva. Kohal olid nii neljajalgsed külalised kui ka kõik Varjupaikade MTÜ sõbrad. Õnne tulid soovima ka Ott Lepland ja 5MIINUST.

“Tallinna loomade varjupaik on viie tegutsemisaasta jooksul aidanud kodu leida üle 4000 loomale. Meil on ääretult hea meel, et meil on nii palju toetajaid ja sõpru, kes koos meiega seda väikest juubelit tähistama tulid. Sünnipäeval kogutud annetuste eest soetab Tallinna loomade varjupaik inkubaatori, et veelgi paremini aidata kõige nõrgemaid hädasolijaid,” sõnas Varjupaikade MTÜ kommunikatsioonijuht Anni Anete Mõisamaa.

Sünnipäevapeol leidus palju põnevaid tegevusi suurtele ja väikestele. Neljajalgsed külalised said osa võtta heategevuslikust match show’st, toimusid varjupaiga tuurid, paneeldiskussioon, loodusretked, lõbus laste seiklusmäng jpm.

Tallinna loomade varjupaigas on hetkel 161 kassi, 49 koera ning 27 pisilooma. Tallinna varjupaik on üks kuuest Varjupaikade MTÜ varjupaigast. Kokku on Varjupaikade MTÜ aidanud ligi 22 000 looma.

Previous Next