Noorpaarid kogusid pulmas varjupaigaloomadele annetusi

Võib julgelt öelda, et augustikuu möödus meil pulmade tähe all. Ja veel milliste! Paaripäevase vahega üllatasid meid kaks suure südamega noorpaari, kes soovisid oma tähtsal päeval head teha ja varjupaigaloomi toetada.


Nii pöördusidki meie poole Veronika ja Dmitri, kellel oli plaan teha igale pulmakülalisele kingituseks heategevuslik käevõru - lucky charm. Raha, mis oleks muidu kulunud pulmameenete ostmisele, annetati hoopis abivajavatele loomadele. Ja et käevõrud ikka sündmuse väärilised oleksid, kutsusime appi ehtemeistri Helmelind, kes pani varjuaigalooomade aitamisele meelsasti õla alla.

“Soovisime pulmakülalistele mõeldud kingitust ühendada heategevusega, kuna me ei tahtnud kinkida mõttetuid asju. Käevõru tundus hea mõte, sest seda saavad kanda nii naised kui ka mehed. Pulmapeol oli kõigil külalistel võimalik ka ise varjupaigaloomade jaoks annetada. Hiljem tegime varjupaigale enda ja külaliste nimel ülekande. Kõikidele meeldis see idee väga,” julgustavad Veronika ja Dmitri ka teisi oma eeskuju järgima.

Noorpaar kogus varjupaigaloomade jaoks kokku 504 eurot. Tuhat tänu!


Paar päeva hiljem kohtusime Margi ja Kaimoga, kes olid samuti otsustanud oma pulmapäeval head teha.

Margi räägib nii: “Meie austus ja hoolivus loomade vastu on alati olnud võrdväärne meie endiga. Seetõttu käisid pulm ja heategevus iseenesestmõistetavalt käsikäes. Palusime külalistel lillede kinkimine asendada heateoga. Tegime ka ilusa annetuskasti, mille juures olid varjupaigaloomade pildid ja lood, mis rääkisid, miks ja kuidas nad varjupaika olid sattunud. Kuna töötame meditsiini alal, oli meie soov annetada just loomade raviks. Teame, et enne seda, kui iga kullakallis oma päris kodu leiab, vajavad nad üldjuhul korralikku terviseturgutust ja tõsist veterinaarabi. Samuti oli annetuskasti kõrval meie enda kallis koer Bayron, kelle võtsime aasta tagasi täiskasvanuna varjupaigast. Imelisemat pereliiget ei ole võimalik leida. 

Margi ja Kaimo võtsid ka ise aasta tagasi varjupaigast koera

Õhtul lugesime annetussumma kokku - 1015 eurot! Kirjeldamatult hea tunne oli näha, et ka külalised rõõmustasid siiralt. Koos on kergem.”

Aitäh, Margi ja Kaimo!

Nende kahe noorpaari otsus oma armastuse päeval ka heategu teha väärib sügavat kummardust. Usume, et see mõjub inspireerivalt ja paljud sünnipäeva-, pulma- ning peolilled jäävad maha lõikamata.

Kui soovid oma tähtpäeval varjupaigaloomi aidata aga häid ideid napib, siis üks lihtne võimalus selleks on luua  Ma Armastan Aidata keskkonnas annetusalgatus.  

On sul aga juba kindel plaan, kuidas koduta loomade aitamine oma tähtpäevaga siduda, siis pöördu otse meie poole toetus@varjupaik.ee ja me lööme hea meelega kaasa.

Previous Next