Kadri Võsumäe “Herta”
akvarellmaal paberil 31x42 cm, raamitud  

Huvi kunsti vastu tärkas Kadri Võsumäes juba väga noorelt. Tema kunstiharidus sai alguse Viimsi kunstikoolist ja sealt edasi õppis ta kunstiõpetajaks. Igapäevaselt tegeleb ta enda kolme vahva lapsega ja oma ettevõttega, keskendudes tellimustööde joonistamisele ja maalimisele. Lisaks loob ta illustratsioone lastele.

Kadri jaoks on olulisel kohal ka lastele loomingulise ruumi loomine ja nende sees peitunud kunsti loomisrõõmu äratamine. Tema sõnul on igaühes peidus kunstnik, kes võib luua paberile oma maailma, kui teda ümbritseb toetav ja loov keskkond.

Võimalus joonistada armsat kassi Hertat andis kunstnikule mõnusa inspiratsioonipuhangu. Kasutades akvarellvärve, lõi ta ühe maalilise kassi, kes toob südamesse rõõmu ja sära. Kadri jaoks on kurb tõdeda, et varjupaika satub armsaid pereliikmeid, kes on hüljatud ja jäetud üksi, samas usub ta, et varjupaik teeb väga tänuväärset tööd, et loomad saaksid turvalises keskkonnas oodata oma uut perekonda.

Kadri soovib oma teosega anda võimaluse mõtiskleda selle üle, et iga pisike ja suur tegelane on oluline ja vajab tähelepanu, hoolitsust ja paid. 

Teos on tehtud kass Hertast, kes on Varjupaikade MTÜ üks pikaaegsemaid asukaid. Rohkem infot tema kohta leiad SIIT. Oksjonil panustades annad suure panuse ka Herta heaks, kuna selle teose oksjonitulu läheb otse tema ülalpidamiseks.

Alghind: 50€
Pakkumise samm: 10€ või tee oma pakkumine

Previous Next