Heategevuslik kassikunsti oksjon 


Varjupaikade MTÜ varjupaikades üle Eesti on sõbrakuu puhul käimas traditsiooniks saanud kampaania „Sõpra tunned sabast!“, mis kutsub võtma endale varjupaigast kassi või tegema annetuse. Sel korral on varjupaigakasse võimalik toetada läbi oksjonil panustamise, sest avatud on heategevuslik kassikunsti oksjon. Sellega paralleelselt leiab Ülemiste keskuses aset ka Varjupaikade MTÜ ja PetCity ühiselt korraldatud näitus, kus võimalus vaadata oksjonil enampakkumisel olevaid kunstiteoseid. Näitus jääb avatuks kuni 29. veebruarini Ülemiste II korrusel, Vapiano ees puhkealal.

Oksjonil on enampakkumisel portreemaalid kõige kauem kodu oodanud varjupaigakassidest. Osaledes annad oma panuse Varjupaikade MTÜ hoolealustele, kuna kogu tulu läheb otse koduta loomade aitamiseks. 

Oksjoni jaoks tegid varjupaigakassidest portreed loomasõbralikud Eesti kunstnikud: August Künnapu, Piret Kalda, Aide Leit-Lepmets, Triin Sarapuu, Kadri Võsumäe, Katrin Pauts ja Katrin Kelpman.  


Võta oksjonist osa

Oksjon saab alguse kolmapäeval, 14. veebruaril kell 09:00 ja lõpeb neljapäeval, 29. veebruaril kell 19:00. Oksjon on pikeneva lõpuga 5 minutit - võidab kõige kõrgem pakkumine. Iga oksjonieseme kohta leiad täpsemat infot, vajutades teose pildile. Teoseid on kokku 8 ja igale esemele toimub panustamine eraldi. Oksjon toimub heategevuslikul eesmärgil ning heas usus. Küsimuste või murede korral palun võtke ühendust toetus@varjupaik.ee

Oksjoni lõppedes saab võitja tasuda ülekandega või arve alusel 7 päeva jooksul. Esemed saadetakse pärast laekumise kinnitamist. 

Osalemiseks vajuta allolevas galeriis fotole, mis viib sind oksjonieseme lehele ning seal saad teha oma pakkumise vastavalt juures olevale juhisele. Head panustamist!Toeta varjupaigaloomi

Kui sa aga oksjoni osaleda ei soovi, siis teine võimalus aitamiseks on tehes annetuse! Siit lehelt tehtud ülekanne läheb otse varjupaigakasside aitamiseks:  

.
Previous Next