Anett Kontaveit kutsub üles toetama kurva elusaatusega loomi

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit paneb juba kolmandat aastat järjest koostöös Varjupaikade MTÜga korraldatud heategevusoksjonile oma võistluskostüümid, tennisekotid ja muud tennisega seotud esemed. Oksjonil kogutud raha läheb koduta loomade raviarvete tasumiseks.

Kuna lemmikloomade abistamine on Anett Kontaveitile väga südamelähedane, on ta varemgi koduta loomi toetanud. Möödunud aastal aset leidnud sarnase heategevusliku oksjoni kaudu kogus ta varjupaiga loomade heaks lausa 4565 eurot.

“Paraku satub varjupaika loomi, kes on varasemalt pidanud elama väga halbades tingimustes ja kelle tervislik seisund on kehv. Loodan väga, et heategevusliku oksjoniga kogunenud raha aitab tasuda nii mõnegi looma raviarveid ja seeläbi muuta nende elusaatust paremuse poole,” selgitab Anett Kontaveit oksjoni tagamaid.

Võta osa heategevuslikust oksjonist

Oksjon toimub Varjupaikade MTÜ Facebooki lehel ning saab alguse kolmapäeval, 7. detsembril kell 12:00. Iga pildi juurde on märgitud oksjonil oleva eseme kirjeldus. Esemeid on kokku 12 ja igale esemele toimub panustamine eraldi. Oksjon lõpeb esmaspäeval, 13. detsembril kell 19:00, oksjon on pikeneva lõpuga 5 minutit - võidab kõige kõrgem pakkumine.


Osalemiseks vajuta allolevas galeriis eseme fotole, mis viib sind Facebooki lehele ning tee pakkumine vastavalt pildi juures olevale juhisele:Toeta varjupaigaloomi

Kui sa oksjonil osaleda ei soovi, kuid loomade heaolu on sulle oluline, siis saad anda oma panuse, et kõik varjupaika sattuvad lemmikud saaksid vajaliku ravi. Sinu tehtud annetus läheb raske elusaatusega ja väärkoheldud lemmikloomade abistamiseks. Aitäh sulle!

Täname meie häid toetajaid ja koostööpartnereid:Tallink, Alexela, Evald Kree Spordimaailm , Victoria Maria Mändma, Gerda Reinaru, Rasmus Jurkatam


Previous Next