Koduotsija on Varjupaikade MTÜ poolt loodud positiivne ja proaktiivne programm loomadele uute kodude leidmiseks ilma vahepeal varjupaika sattumata. Sellisele alternatiivile pani meid mõtlema järjest kasvav omanike poolt loovutatud loomade arv meie varjupaikades. 

Kõik kuulutused postitatakse Koduotsija Facebooki lehele, kus on üle 17 000 jälgija. Läbi selle lehe leiab aastas uue kodu paarsada looma. Me avaldame lehel ainult tasuta uuele omanikule antavate loomade kuulutusi.

Koduotsija eesmärk on toetada nii omanikku kui ka looma. Kodu vahetus põhjustab looma jaoks suurt stressi ja me teeme kõik selleks, et see stress oleks võimalikult väike. Inimesed ei võta oma ellu ja koju looma, mõeldes, et ühel päeval tuleb temast loobuda. Elu teeb ootamatuid pöördeid ja uue kodu leidmine võib olla vahel ainus lahendus.

Koduotsija võimaldab leida loomale kõige sobivama kodu, annab võimaluse anda looma kohta võimalikult palju informatsiooni otse uuele omanikule, vähendab varjupaikade koormust, sest jätab rohkem ressursse hüljatud, omanikuta ja väärkoheldud loomadele kodu leidmiseks.

Koduotsija programmi administreerime vaid annetuste toel. Me ei võta kuulutuste ülespaneku eest tasu, kuid soovi korral võid toetada Koduotsija programmi, tehes annetuse Varjupaikade MTÜ arveldusarvele EE561010220068203017, selgitusse märksõna Koduotsija.

Vajad abi loomale uue kodu leidmisel?

Palun täida allpoololev vorm, mille põhjal koostame looma kuulutuse. Avaldame kuulutuse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

Alloleva vormi täitmisega ma mõistan ja nõustun tingimustega:

  • Minu looma kuulutus pannakse üles Varjupaikade MTÜ poolt hallatavale Facebooki lehele Koduotsija.
  • Ma ei võta looma uuelt omanikult loovutustasu.
  • Ma annan koheselt Varjupaikade MTÜ-le aadressil koduotsija@varjupaik.ee teada kui minu loom on leidnud uue kodu või olen leidnud muu lahenduse tema edasiseks pidamiseks.
  • Mõistan, et kuulutuses avaldatakse minu kontakttelefoni number, mis eemaldatakse peale looma kodu leidmist kuulutusest. Kuulutused jäävad Koduotsija lehele üles koos märkega, et loom on leidnud uue kodu või on leitud muu lahendus.
Ära hülga oma looma, kindlasti on olemas teine lahendus!
Email again:
Soovin edaspidi saada Varjupaikade MTÜ uudiskirja (4x aastas) ja olulisi teateid oma e-postile
Looma liik
Looma sugu
Steriliseeritud või kastreeritud?
Kiibistatud
Previous Next