Varjupaikade MTÜ uus tegevjuht on Anneli Matsi

Varjupaikade MTÜ on olnud pidevas arengus ja kasvamises. 2021. aastal võtsime juhatuses vastu otsuse loomade heaolu keskuse arendamiseks ning astusime vastavaid samme. Algselt plaanisime pikaajalisi protsesse, kuid elul olid teised plaanid ja aasta teises pooles läks keskus mürinal käima. Eelmine tegevjuht Triinu Priks, kes oli selleks ajaks ühingut vedanud juba 15 aastat, sukeldus keskuse tegevustesse ja leidis sealt oma eluunistuse elluviimise. Nii sai temast uue keskuse juhataja-arendaja.

Ja nagu teada, siis loodus tühja kohta ei salli ning ühingule oli vaja leida uus juht. Juhatus tegi ettepaneku Anneli Matsile. Anneli alustas oma teekonda Varjupaikade MTÜs seitse aastat tagasi, 2015. aasta veebruaris, asudes juhatama Pärnu loomade varjupaika. Juba mõne kuu pärast kutsuti teda ühingu juhatusse, kus ta on siiani. Aastal 2018 asus ta MTÜ projektijuhi ametikohale. Alates 2022. aasta veebruarikuust jätkab Anneli Varjupaikade MTÜ tegevjuhina.

“Varjupaikade MTÜ-l on oma kindel kurss – on visioon, missioon ja eesmärgid. Hoian tegevjuhina sihi silme ees ja viin ellu ühingu eesmärgid. Ma tean, et minu selja taga on toetav meeskond, koos vaatame me ühes suunas. Meie tegevus loomade aitamisel püsib kolmel vaalal – loomad, meeskond (töötajad, vabatahtlikud) ja kliendid (loomaomanikud, kodu pakkujad, annetajad, toetajad) – ja kõiki neid seob üks suur sõna. See on heaolu. See sõna näitab meile suunda. Kogu meie tegevus nii keskuses kui varjupaikades on suunatud sellele, et oleks tagatud loomade, meeskonna ja klientide heaolu, et kõik oleks hoitud,” sõnas Varjupaikade MTÜ tegevjuht Anneli Matsi.  

Loe Anneli pöördumist siit.

Previous Next