Varjupaikade MTÜ otsib tegevjuhti

Varjupaikade MTÜ pakub tähendusega tööd ning eneseteostamise võimalust tegevjuhile, kellel on tahtmist ja oskust olla liidri rollis suurele ja sõbralikule tööperele ning kes selle kaudu panustab loomade abistamisse. Praegune tegevjuht Triinu Priks, kes on sellel ametikohal töötanud juba peaaegu 15 aastat, hakkab juhtima Varjupaikade MTÜ loodavat loomade heaolu keskust.

Oleme astunud esimese sammu, et rajada loomade heaolu keskus, mis ei sõltu ei riigihangetest ega kohalikest omavalitsustest. Keskus hakkab olema ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud loomadele, kellel on tavavarjupaiga keskkonnas raske toime tulla.  

Organisatsiooni juhtimises ja struktuuris ei muutu midagi, peale selle, et varjupaikade kõrval on nüüd ka keskus. Juhatus ei muutu ja kõik praegused kolm juhatuse liiget jätkavad, nende seas ka Triinu Priks.  

“Tegelikult on keskuse käivitamine just see, mida olen tahtnud 15 aastat teha. Nüüd ma hakkan seda tegema ja ma olen tänulik, et selline võimalus minu ellu saabus. Uue tegevjuhi leidmiseks algatasime avaliku konkurssi ning ootame kandideerima ambitsioonikaid ja empaatilisi inimesi, kes tahavad panustada loomade heaolusse,” kommenteerib Priks.


Loe tööpakkumise kohta lähemalt ja kandideeri SIIN. 

Loe aastalõpu intervjuud Triinu Priksiga. 
Previous Next