Ulata abikäsi - hakka hoiukoduks!

Kas sa soovid aidata meid loomadele uute kodude leidmisel ja teha nende koduootuse võimalikult meeldivaks? Üks võimalus selleks on vabatahtlikuna hoiukodu pakkumine. Me hoolitseme oma varjupaikades ning hoiukodudes üle Eesti aastas ligikaudu 4000 looma eest. Me ei suudaks seda ilma hoolivate, abivalmite ning pühendunud vabatahtliketa, kes meile igal aastal sadu tunde oma aega ja energiat annetavad.

Hoiukoduks (või kasupereks või asenduskoduks) olemine tähendab looma eest hoolitsemist üldjuhul seni, kuni loom saab varjupaigas alustada uue kodu otsinguid. Hetkel otsime hoiukodusid kassidele, kes vajavad erihoolt või ei saa teiste kassidega läbi. 

Edukaks hoiukodu pakkumiseks on vajalik kaastundlikku loomust, kõigi pereliikmete ja sinu elukoha omaniku (kui elad üüripinnal) mõistvat suhtumist, paindlikkust ja loomade käitumise põhialuste tundmist. Varjupaik pakub kasuperele oma igakülgset abi, sealhulgas veterinaartoimingute eest hoolitsemist, lemmikloomatarbeid ning vajadusel ka söögiks vajaliku pakkumist. Hoiukodu pakub enda poolt kõige tähtsamat: aega, hoolt ja armastust.

Hoiukodu avaldusi võtame vastu läbi vabatahtlike kaasamise äpi Zelos.

Previous Next