Sõbrakuul leidsime palju uusi sabaga sõpru

Meie aasta tõmbas hoogsalt käima veebruar oma Sõpra tunned sabast kampaaniaga. Nagu juba tavaks, kutsusime üles varjupaigast kassist sõpra võtma ja nii leidiski endale selle õige inimese 74 hiirekuningat.

Aga meie hoolealused ei astunud oma uude ellu kaks kätt taskus, vaid kaasas kott premium-klassi kassiliiva  kampaania peatoetajalt Dr. Sternilt. Samuti kinkis Dr. Stern iga kojumineva kassi eest liivakoti ka varjupaigale.

Sõbrakuu kampaanial oli ka teine pool. Varjupaigaloomade käekäik läheb korda väga paljudele ja aidata soovitakse ka siis, kui karvasele sõbrale kodu pakkuda ei saa. Just seda silmas pidades kutsusime üles hakkama püsiannetajaks, sest järjepidevad toetused aitavad hoida varjupaiga loomadel kõhu täis, tasuda raviarved ning hoolitseda nende igapäevaste vajaduste eest.

Oma abikäe ulatas 277 suure südamega inimest, kes ühinesid meie püsiannetajate perega.

Ja et varjupaigas kulub kassiliiva tonnide kaupa, kinkis Dr. Stern meile ka iga veebruaris sõlmitud püsiannetuslepingu eest koti premium-liiva.

Meie sõnumeid aitasid võimendada püsiannetaja Anett Velsberg ja Ott Lepland, kel kodus varjupaigast võetud kass. Aitäh teile!

Soovime uude koju läinud kassidele ja nende pererahvale pikki toredaid aastaid koos, täname südamest püsiannetajaid, kelle abiga varjupaigaloomad uue võimaluse saavad! Aitäh, Dr. Stern, et alati olemas olete!

Vaata hetkel uut kodu ootavaid loomi siit

Previous Next