Heategevuskalender tuleb taas!

Varjupaikade MTÜ tegutseb seitsmes asukohas üle Eesti. Me pakume ulualust ja hoolitsust koduta loomadele ja 15 tegutsemisaasta jooksul oleme aidanud enam kui 23 000 looma. Meie hoole alla satuvad nii koerad, kassid kui ka pisiloomad. Traditsiooniks saanud heategevuslikku kalendrit anname välja juba kümnendat aastat järjest! Sel korral kannab kalender nime “Aita hoida ja koju jõuda.”

Kalendrist leiad meie hoolealuste portreed. Igal loomal on rääkida oma lugu. Mõne looma lugu on valusam kui teine, kuid üks on neil kõigil ühine – nad on selja taha jätnud keerulise mineviku ja jõudnud turvalisse kohta, kus neid armastatakse ja nende eest hoolitsetakse. Ees on ootamas helgem tulevik. Varjupaigas viibimise aeg on nende jaoks justkui vahepeatus. Meile on väga oluline, et sellel vahepealsel etapil tunneksid varjupaigaasukad end võimalikult hästi ja et uue kodu leidmine ei veniks liialt pikaks.Sina saad anda enda panuse nende karvakerade eest hoolitsemisel! Heatagevuskalendrile hoogu andes aitad muuta loomade elu paremaks varjupaigas viibimise ajal ning aitad nad ette valmistada minekuks uude koju. Me anname loomadele parima võimaliku hoolitsuse, kontrollime üle iga looma tervise, vajadusel ravime ja kiibistame, steriliseerime-kastreerime ja teeme parasiiditõrjet. Keskmiselt veedab loom meie hoole all kolm kuud, aga paraku on ka neid, kellele uue kodu leidmiseks kulub lausa aastaid. Sellest 14 päeva eest tasuvad kohalikud omavalitsused, alates 15ndast varjupaigapäevast saame lemmikloomi aidata tänu lahketele annetajatele.

Kalender sobib igale inimesele – ole sa kas koera- või kassiinimene. Või mõlemat! Võttes kalendri ühtpidi ette on see koerakalender, teistpidi jälle kassikalender. Nii saad ise valida, kes sulle igapäevaselt kalendrist vastu vaatab. Pole vahet, kas sa oled koera- või kassiinimene – Varjupaikade MTÜ heategevuskalender sobib sulle nagu valatult! Kalender toob rõõmu nii kassi- kui ka koerainimesele või siis lihtsalt suure südamega loomasõbrale.

Kalendriprojektiga kogutud raha läheb heategevusliku kalendri väljaandmiseks ja loomade elutingimuste parandamiseks. Tee oma valik ja rõõmusta ennast või oma lähedast südamliku ja tähedusrikka kingitusega.

Kalendri fotode autor on Kairi Killing, kes sõitis läbi kõik meie varjupaigad ja tegi loomadest suurepärased fotod. Heategevuskalendri kujundab OÜ Mandariin ja trükib loodussõbralike trükivärvidega 100% taastoodetud paberile Ecoprint AS.


Toeta kalendriprojekti

Previous Next