Ilmunud on ajakirja Käpa All suvine number

Viimased neli aastat Varjupaikade MTÜ oma ajakirja välja andnud Anneli Matsit ootavad ees põnevad väljakutsed ühingu tegevjuhina ja nii võtab ajakirja toimetamise üle kommunikatsioonijuht Anni Anete Mõisamaa. 

Toimetaja vahetus ajakirja sisus suuri muudatusi ei too ning jätkame ikka nii nagu traditsiooniks kujunenud –  selles numbris toome sinuni varjupaikade tegemised, arutleme ühiskonna valupunktide üle, räägime loomade tervisest ning jagame sinuga armsaid loomalugusid.

Kuna iga aasta hiliskevadel algab nn kassipojahooaeg ja varjupaigad on puupüsti kasse täis, siis fookuses on kasside heaolu. Arutleme, kuidas saab iga kassiomanik oma neljajalgsele pereliikmele võimalikult turvaliselt liigiomaseid elutingimusi pakkuda.

Viimased kuud on olnud maailmas keerulised ning ka meie ei saa neist kurbadest teemadest üle ega ümber. Toome teieni Ukraina sõjapõgenikest loomade lood. Oleme ulatanud abikäe sõjast pagenud inimestele ja nende lemmikloomadele – jagatud mure on pool muret!

Loomulikult leiad ka sellest numbrist toredad lood varjupaiga endistest asukatest, kes nüüd kodusoojuses oma elu täiel rinnal naudivad. Just need rõõmsad lood panevadki meid igapäevaselt aina enam pingutama ja tegutsema, et saaksime oma hoolealustele parimat pakkuda! 

Ei saa mainimata jätta, et Käpa All ilmub tänu toetajatele. Ajakirja sponsor on Purina Eesti ja reklaamipinna ostuga toetasid käesoleva numbri ilmumist Dimedium, Dr. Stern, Kuivtoit.ee ja Ülejõe Loomakliinik.

Loe kõigest ülalkirjutatust ja paljust muustki selles numbris:

Loe ajakirja
Previous Next