Annetuste kogumine = hea tunde tekitamine

Nagu teate, sõltub meie töö kodutuks jäänud loomade abistamisel annetustest. Ja et annetamine mõnusalt lihtne ja mugav oleks, tulime oma potentsiaalsetele toetajatele veelgi lähemale ning hakkasime üritustel käima.

Meie vabatahtlike annetuste kogujate lendsalk andis avalöögi juulikuus Summer in the City muusikafestivalil Dagö ja Smilersi kontsertidel, millele järgnesid kohe Tallinn International Dog Show ja Eesti-Läti tenniseturniir. Summa summarum kogusime sularahaannetusi 350 eurot ning ca 100 eurot pangaülekannetes ja kõnedest annetustelefonile.

Algus on paljutõotav ja jätkame rõõmsa hooga. Tunned meid ära Varjupaikade MTÜ logoga riiete ja suure plakati järgi, millel varjupaiga hoolealuse hundikoer Vinski portree. Ühe nupuvajutusega annetamiseks on plakatil pankade ja mTasku QR koodid ning muidugi on meil kaardimakseterminal, nii et sularaha puudumine ei saa hea tegemisele takistuseks. Klassikaline annetuskast on ikka ka kaasas.

Siit ka üleskutse – oled teretulnud meie annetuste kogujatega liituma! Olgu tegemist suurürituse, laadapäevade või hoopis privaatsündmusega, annetuste kogumise aktsiooni saab igal juhul ägedalt läbi viia. Võid ühineda meie vabatahtlikega või hoopis oma enda heategevusprojekti teha – sel juhul anname Sulle infolehed ja annetuskasti.

Kui soovid käia kõikmõeldavatel üritustel, olla üks meie tegusast vabatahtlike tiimist ja kõige selle juures väga-väga palju head teha, siis anna endast märku siin. Kindlasti maini palun ära, et Sinu soov on panustada fundraiserina. Küsimuste korral võta ühendust Joannaga (joanna.lennard@varjupaik.ee).

Oled väga oodatud! 

Previous Next