Anna meie kalendrile Hooandjas hoogu!

Nunnusid kassi- ja koerapilte pole ju kunagi liiga palju ja kalender ka üks igati vajalik asi. Sestap meie heategevuslik kalender tuleb taas, aitamaks ilusaid ja armsaid varjupaigaloomi. Ka sina aitad neil oma päriskoju jõuda, kui hakkad abikäpaks ja annad Hooandjas hoogu!

Kõik varjupaigaloomad on omamoodi ilusad ja armsad – oska ainult näha ja kõik nad on kodusoojust väärt.

Varjupaikade MTÜ-l on kuus varjupaika üle Eesti, kus pakume ulualust ja hoolitsust 4000-ndele kodutule loomale aastas. Meie juures leiavad kaitset nii koerad kui ka kassid ja pisiloomad. Puutume oma töös kokku meeletu igatsuse, kurbuse ja valuga, aga sagedamini oleme tunnistajaks tõelistele imedele. Näeme tingimusteta armastust ja tahet aidata loomi, kes ise enda eest seista ei saa. 14 tegutsemisaastat on pannud meid vankumatult uskuma inimlikku headusesse.

Heategevuskalender "Meie ilusad ja armsad varjupaigaloomad" aitab muuta loomade elu paremaks varjupaigas viibimise ajal. Me anname neile parima võimaliku hoolitsuse, kontrollime üle iga looma tervise, vajadusel ravime ja kiibistame, steriliseerime-kastreerime ja teeme parasiiditõrjet. Keskmiselt suudame varjupaigalooma aidata uude kodusse kolme kuuga. Sellest 14 päeva eest tasuvad kohalikud omavalitsused. Võib aga juhtuda, et uue kodu otsing võtab aega aasta või rohkemgi. Alates 15. varjupaigapäevast saame lemmikloomi aidata tänu lahketele annetajatele ja omatulu teenimisele.

Ka seekord on kalendris esindatud 12 vahvat koera ja 12 armsat kassi nii, et ikka saad valida, kas Sul on koera- või kassikuu, kui ainult võtad vaevaks kalendrit pöörata. Sa võid pilti vahetada iga päev või siis omada kahte kalendrit, kui ei suuda otsustada, kes on täna esiplaanil. Kalender toob rõõmu nii kassi- kui ka koerainimestele või siis lihtsalt suure südamega loomasõbrale.

Kõikidel varjupaigaloomadel on üks suur unistus – jõuda oma päris koju, kus lemmikloom on pereliige, jõuda päris oma inimese juurde, kellega jagatakse rõõme ja muresid ning kes jagab ja saab vastu kodusoojust. Sellest igatsusest sosistavad ka kalendripildid ja lootus, et igaühe jaoks on kuskil keegi, on iga naerunäo või mõtlike silmade taga. Tore on see, et kalendri trükkimise ajaks on paljud neist loomadest jõudnud juba oma päris koju.

Ka Sina aitad hoida ja koju jõuda, kui hakkad abikäpaks ja annad hoogu meie projektile. Hooandja hoog aitab meil kalendrit trükkida, kujundada ja novembris hooandjateni toimetada.

Kalender on ilusaks jõulukingiks igale loomasõbrale ja jääb meenutama Sinu heategu.

Täname fotograafi Moment Pildis ja toetajat AS Kuma ning Hooandjat.

Heategevuskalendri kujundab Mandariin Disain ja trükib loodussõbralike trükivärvidega 100% taastoodetud paberile Ecoprint AS.

Previous Next