ANNA ENDA PANUS: Toimub heategevuslik musta kassi kuu oksjon

Mustad ja mustvalged kassid ootavad varjupaikades üle Eesti oma kodu kõige kauem. Seetõttu tähistab Varjupaikade MTÜ juba 10. aastat järjest oktoobris musta kassi kuud. Esmakordselt viime läbi ka musta kassi kuu oksjonit. Tegemist on kunstioksjoniga, kuhu on mustade ja mustvalgete kasside teemalisi teoseid välja pannud tuntud Eesti kunstnikud.

Paraku saavad mustad ja mustvalged kassid enidselt ebausu ja negatiivsete legendide tõttu teenimatult vähe tähelepanu ning peavad oma kodu kõige kauema ootama. Otsustasime läbi viia musta kassi kuu oksjoni, et ka neile tähelepanu tõmmata ning toetusi koguda. Oksjonilt on välja pandud palju põnevaid mustade ja mustvalgete kassidega seonduvaid esemeid ning ilmselt leiab iga üks endale midagi meelepärast, kuna esemeid on mitmesuguseid ja väga erinevates hinnaklassides.

Epp Maria Kokamägi “Ingel armastab sind” 

Oksjonile panid heategevuslikul eesmärgil esemed välja loomasõbralikud Eesti kunstnikud, disainerid, kirjanikud: Epp Maria Kokamägi, Ilmar Kruusamäe, Albert Gulk, Olevusart, Sirli Hein, Gunnar Vasemägi, Marge Pärnits, Airi Astmäe, BonZoobrand ja MAIKRO.

Enampakkumisel osaledes annad oma panuse Varjupaikade MTÜ hoolealustele, kuna kogu tulu läheb varjupaigas ootavate mustade ja mustvalgete kasside ülalpidamiseks.

Oksjon sai alguse neljapäeval, 19. oktoobril kell 09:00 ja lõpeb pühapäeval, 29. oktoobril kell 19:00. Oksjon on pikeneva lõpuga 5 minutit - võidab kõige kõrgem pakkumine. Iga oksjonieseme kohta leiad täpsemat infot vajutades eseme pildile. Esemeid on kokku 11 ja igale esemele toimub panustamine eraldi. Oma panuse saad anda siin:


OKSJONILE
Previous Next