Aitäh, Hooandjad! Meie kalender on valmis.

Head hooandjad, sügav kummardus teie ees. Te tegite seda jälle! Meie heategevuskalendri projekt oli ka sel aastal edukas. Vajalik summa kogunes täis 121 %-liselt.

Meid toetas 218 inimest, mis on rohkem kui eelmisel aastal. Aasta aastalt on meie toetajate arv kasvanud. Me täname teid, et hoolite varjupaigaloomadest. Me täname teid usalduse ja meie tegevuse toetamise eest.

Aitäh Adel Tiisler, Age Lahemaa, Age Sillamaa, Agne Russki, Airi Astmäe, Airika Roosma, Albina Noorlind, Aliis Aalmann, Andra Muru, Andra Somelar, Andre Kalde, Andres Rätsepp, Anete Tammeveski, Anett Agafonov, Anna Mazur, Annabel Ehvärt, Annely Erm, Annely Marjapuu, Annely Võttin, Anu Leps, Anu-Liis Laar, Brigitta Mõttus, Carol Bušmann, Cheila Bukk, Dagmar Jaup, Darja Jefimova, Diana Aedmaa, Diana Tuul, Ege Altmart, Eike Salu, EikeToomson, Elena Palm, Elerin Urvak, Elin-Külliki Kruusmaa, Elina Liivat, Ene Kesler, Ene Kralla, Ene Põldaru, Ene Viigimäe , Epp Rammo, Ergo Ojasoo, Eve Kuntsel, Eve Tobias, Evelin Magnus, Gea Pajuste, Gerda Arras, Gerda Nelis, Gerda Raag, Getter Martins, Grete Kask, Hanna Soe, Hegle Sepp, Helen Põldmäe, Heleni Post, Heli Bernhardt, Helle Mälk, Hellika Landsmann, Herdis Nuut, Häli Metstak, Ildiko Siimon, Indrek Halilov, Inga Sõelsepp, Inge Villemson, Jaanika Puumees, Joanna Marie Põldsam, Joanna Parma, Johannes Kolk, Kadri Bürkland, Kadri Narusk, Kadri-Anna Sklave, Kai Tamm, Kaia Kask, Kaidi Sarv, Kaire Vilgats, Kaja Tamm, Kaspar Kolk, Kass Oskar Fond, Katri Randmaa, Katrin Kask, Katrin Raidsoo, Katrin Schmidt, Kerli Kalistratov, Kerli Lambing, Kerli Roosimaa, Kerly Sülla, Kersti Küppar, Kersti Tomusk, Kertu Kuusik, Kethlin Rauba, Kirsti Aulik, Krista-Maria Alas, Kristi Käsper, Kristi Lõbu, Kristiina Jürisoo, Kristina Ehvärt, Kulno Kesküla, Kärt Velpler, Käthe Kobin, Käthlin Tulmin, Kätlin Kuldmaa, Kätlin Lääne, Külli Kittus, Külli Luuk, Külli Piirits, Laine Talts, Laura Haarakalju, Laura Mägimaa, Liina Mäeste, Liina Sukk, Liis Lille, Liis Ott, Liisbeth Kose, Lilia Vissak, Loret Miidu, Ly Saaremägi, Maarja-Liisa Koitsalu, Madleen Simson, Maila Heindla, Maili Metssalu, Maret Priske, Marge Märss, Marge Pezonen, Margit Raag, Margit Sikk, Margo Noode, Maria Bukhalova, Marian Laur, Marianne Kala, Mariin Pantelejev, Marika Enson, Mariliis Lepist, Marina Nikiforova, Marina Roos, Maris Marko, Marju Parra, Marko Urbanovitš, Marta Õis-Tähe, Merit Kohv, Merle Laev, Merli Maina, Merlin Mango, Nele Kiigemägi, Noomi Grau, Perekond Miller, Pille Pärn, Piret Kolk, Piret Lees, Piret Orav, Raili Kääramees, Raili Linn, Raili Õunapuu, Raivo Sülla, Reelika Lind, Reelika Raimet, Reen Liivat-Oorschot, Reet Tens, Reet Umalas, Riin Viigipuu, Riina Kelp, Riina Müüripeal, Rita Mark, Roosmary Suigusaar, Saima Saard, Sandra Lääne-Velt, Sandra Suviste, Signe Voolaine, Sigrid Petti, Siret Russi, Sirli Peetrimägi, Sven Kesler, Svetlana Szegfü, Tabita Räppo, Teet Vakrõõm, Terje Meos, Tiina Lepmets, Tiina Lesnikowicz, Tiina Uudeberg, Tiiu Paavel, Triin Kiolein, Triin Ploom-Niitra, Triinu Laan, Urve Kägu, Urve Lehker, Vahur Kull, Veronika Abrossimova, Veronika Ling, WHR OÜ, Ülle Mähküll, Ülle Urba!

Uue aasta kalender on eriline. See on kalender, mis ühendab. Kalender, mis ühendab koerad ja kassid, ühendab koera- ja kassiinimesed. Kuidas siis nii?

Kalendris on seekord poole rohkem lehti kui eelmisel aastal. Sisus on 12 lehte ja 12 kuud nii, et iga kuu jaoks on üks leht, mille ühelt poolelt vaatab Sinu poole koer ja lehe teiselt poolelt vaatab Sulle vastu kass. Võttes kalendri ühtpidi ette on see koerakalender, teistpidi jälle kassikalender. Nii saad ise valida, kas on koera- või kassiaasta, kas vaatad kuu aega tõtt koeraga või kassiga. Ka võid pilti vahetada kasvõi üle päeva või siis omada kahte kalendrit kõrvuti, kui Sa ei suuda valida, keda eelistada. Ei ole vahet, kas Sa oled koera- või kassiinimene, meie kalender sobib Sulle nagu valatult ja Sa aitad kõiki loomi meie varjupaikades!

Kalendris on imeilusad pildid meie varjupaikade koertest ja kassidest. Iga pildi taga on üks elu ja üks lugu. See on ainult killuke kõikidest nendest toredatest loomadest, kes päev päeva kõrval lootusrikkalt ootavad oma elu uut võimalust – uut kodu. Meie teeme kõik endast oleneva, et otsida neile uued kodud. Keskmiselt kulub selleks kolm kuud, kuid mõne looma jaoks võib see tähendada ka rohkem kui ühte varjupaiga-aastat.

Täname fotograafe Moment Pildis, Andres Tamm ja Kadri Gribuškina, toetajat bullterrorist ning Hooandjat. Heategevuskalendri kujundab OÜ Mandariin ja trükib loodussõbralike trükivärvidega 100% taastoodetud paberile Ecoprint AS.

Rõõmusta oma lähedasi toreda kingitusega ja toeta meie varjupaiku! Kalendreid saad osta meie varjupaikadest kuniks jagub ja meie osta.ee heategevuspoest.

Previous Next