Viimane võimalus annetada Swedbanki preemiapunkte

Üle 10 aasta on Varjupaikade MTÜ tegevust võimestanud Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki poolt loodud Ma armastan aidata annetuskeskkond, tänu millele on meieni jõudnud sadade inimeste toetus.

Ja ainult tänu toetustele oleme suutnud oma missiooni - leida omanikuta lemmikloomadele uued armastavad kodud – edukalt ellu viia. Sest kõik loomad, kellele oleme “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu abi otsinud, on leidnud endale ka päriskodu.

Kärt Kaasik, Heateo Sihtasutuse kommunikatsioonijuht, ütleb: “Varjupaikade MTÜ on olnud "Ma armastan aidata" annetuskeskkonna pikaaegne liige ning kindlasti Eesti annetusmaastikul hea näide läbipaistvast ja usaldusväärsest annetuste kogumisest. Eraldi tunnustaks annetajatele nende annetuste kasutamise kohta tagasiside andmist, mida Varjupaikade MTÜ teeb järjepidevalt ning võiks selles vallas kindlasti teistele eeskujuks olla. Meil on hea meel, et oleme annetuskeskkonnaga saanud olla toeks loomade abistamisel ja uude koju jõudmisel.”

2020. aasta esimese kolme kuuga annetati meile “Ma armastan aidata” keskkonnas kokku 6549 eurot, millest pea pool tuli püsiannetajatelt. Väikseim annetus oli 1 eurot ja suurim 100 eurot. Tänu toetustele saime paremaks muuta sel ajal varjupaiga hoole all olnud 180 koera ja 490 kassi elu. Täname oma häid toetajaid ja Heateo Sihtasutust!

“Ma armastan aidata” keskkonnas saab annetada ka Swedbanki preemiapunkte. Praegune preemiaprogramm lõpeb 30. aprillil 2020 ja preemiapunkte saab kasutada kuni 31. oktoobrini 2020. Seega võiksid need Swedbanki kliendid, kel pole meeles olnud oma punktiseisule pilku peale visata, seda nüüd teha – ja kui väga vajalikku kingitust silma ei hakka – oma punktid heategevuseks annetada. Valides valdkonna “Loomad ja loodus” toetad lisaks meie tegevusele ka teisi loomade eest seisvaid mittetulundusühinguid, sest kõik annetatud punktid jagatakse organisatsioonide vahel võrdselt.

Koos teeme elu Eestis paremaks!

Previous Next