Uudiskirja eriväljaanne 1. aprillil

PERSONAALNE KÕUTCING!

Väga eriline personaalne koolitusmeetod just Sinule!

Varjupaikade MTÜ on välja arendanud uue teenuse. Kõutcing on arenguviis, kus kogenud treener (kõutc) toetab praktiliselt läbiviivate harjutuste kaudu õppijat konkreetse isikliku eesmärgi saavutamisel. Eesmärgiks võiks olla hingeline tasakaal, harmooniline kooselu vms. Nii treenerit kui ka õppijat nimetatakse seltsiliseks.

Kõutcimine tähendab mitteametlikku suhet kahe isiksuse vahel, kellest üks on karvutu ja kahe jalaga ning teisel on karvad, saba ja neli käppa. Kõutc kasutab harjutustes kehakeelt ja erinevaid häälevarjundeid. Suurepärase lõõgastava toimega kõutcing võib toimuda varjupaigas või sinu kodus. Lase kõutcil endale sülle ronida ja treening võib alata.

Arvestades kogenud personaaltreenerite kõrget kõutcingu taset, ei ole teenus odavate killast. Soovid personaaltreenerit ehk kõutci koju igavesest ajast igavesti kuni surm teid lahutab, siis tutvu kõutcidega siin. Otsingus saad kõutce määrata soo, vanuse, värvi ja suuruse järgi. Lisaks saad otsingut kitsendada valides vastava varjupaiga. Kõutci profiili juures saab igale kõutcile personaalselt annetada.

UUS HOBI!

Koerkirjamustrid

Täna on meil midagi käsitöö harrastajatele. Allpool on esitletud uus muster koerkirjas. Koerkirjamustris on nii suuremaid kui väiksemaid detaile. Mustris on koos erinevaid toone ja värvivariatsoone. See võib silme eest kirjuks võtta ja seetõttu tasub mustri iga osaga eraldi tutvust teha. Sind võib üllatada, kui palju soojust ja rõõmu võib pakkuda üks killuke koerkirjamustrist. Koerkiri nõuab pühendumist ja kõige paremini sujub töö siis, kui valitseb omavaheline usaldus.

Kõikide koerkirja detailidega saad tutvuda siin. Uute koerkirjamustritega töötamist saad toetada siin.

TEADANNE!

Kassihiti “Kassikokkutulek” esilinastus jääb ära!

Seoses koroonaviiruse pandeemiaga, kehtestatud eriolukorraga ja et on keelatud avalikud üritused, jääb ära Varjupaikade MTÜ uue kassihitist filmi “KASSIKOKKUTULEK” esilinastus.

Lühike sisuseletus: varjupaiga asukas Corona saab kutse kassikokkutulekule. Peategelane on osa oma elust veetnud suurlinna tänavatel ja pole ammu oma kassikaaslastega kohtunud. Noor neiu asub õhinal ettevalmistusi tegema – lööb kasuka läikima, teeb maniküüri ja silub vurrud. Jõudes kokkutulekule ei saa ta aga turvameestest mööda. Segadust tekitab tema nimi, mis hirmasti sarnane ühele kiirelt levivale haigusele. Corona nimi seostatakse haigusega ja ta tahetakse karantiini panna. Coronat tabab identiteedikriis, sest ta tõesti võib nakatada oma armsusega. Seetõttu otsustab ta ette võtta nimevahetuse. Kas Coronast saab Verona või hoopis keegi kolmas? See jääb saladuseks.

Millise enesepaljastuseni peategelane jõuab, saad teada, kui külastad meie kodulehte https://varjupaik.ee/loomad/53574, kus on esitletud ka kassihiti treiler. Et piletitulu ei laeku, siis peategelasele saad toetust avaldada tema profiilil. Aitäh, toetuse eest!

KASUTUSEL UUED KAITSEVAHENDID!

Eritingimustes oleme oma varjupaikades kasutusele võtnud SUPER-kaitsemaskid. Maskid töötavad piisknakkuse suhtes mõlemat pidi. Maski sees viibiva inimese süljepritsmed ei saa laiali lennata, vaid maanduvad maski sisepinnal. Mask kaitseb hästi ka väljastpoolt ründavate piiskade eest, mis maanduvad siis maski välispinnal. Mask on hästi puhastatav ja materjal kannatab ka piirituse baasil tehtud desovahendeid. Maski sees viibijale on boonuseks piirituseaurude sissehingamine. Lisafunktsioonina takistab uus kaitsevahend kandjat enese lakkumise harjumuse eest.

Kutsume kõiki üles kasutama isikukaitsevahendeid ja toetama meie varjupaikade asukaid! Endale sobiv toetusviis vali siit.

UUS TEENUS!

Kassikaline massaaž

Kassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, kus massöör oma käppade abil mõjutab inimese organismi. Massaaži mõju organismile on mitmekülgne - see mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Massööri poolt masseerimise käigus esile toodavad motoorsed häälitsused suurendavad heaolutunnet veelgi.

Kassimassaži soovitame kergelt ärritunud närvisüsteemi, mõõduka stressi, unehäirete, vaimsest tööst väsimuse, enesetunde languse ja masenduse puhul. Peale massaaži soovitame teha massöörile üks pikk pai.

Tutvustavat videot massaažiseansist vaata siit.
Vali endale isiklik massöör. Iga massööri profiili juures saad talle personaalselt annetada. Aitäh!

KUULUS KUCCIPETS!

Varjupaikade MTÜ esitleb uut moebrändi

Meie uus moebränd KucciPets võlub Sind erilise välimuse ja stiiliga. KucciPets on alati IN ja koos Sinuga 10 aastat või kauemgi. Sa kaotad sellele brändile oma südame. Peame tunnistama ühte väikest puudust – KucciPetsil puudub on/off nupp. Selle asemel rõõmustab ta Sinu südant 24/7.

Kui Sul on käevangus kuulus KucciPets, siis äratad sa igal juhul tähelepanu. Ära lase võimalust mööda! KucciPetsi profiiliga saad tutvuda ja avaldada personaalset toetust siin.

Meil on moebrände igale maitsele – olemas erinevad suurused ja värvivalikud. Tee tutvust!

Previous Next