Tule Tallinna varjupaiga sünnipäevale!

Varjupaikade MTÜsse kuulub seitse loomade varjupaika, nende seas ka Tallinna loomade varjupaik, mis tähistab oma kolmandat sünnipäeva.

3. augustil kell 13-16 ootame kõiki sõpru, nii kahe- kui neljajalgseid, sünnipäevapeole Tallinnasse, Paljassaare tee 85. Vaata üritust Facebookis.


Sünnipäeva läbiv teema on looma ja inimese vaheline koostöö:
- koos esinevad kahe- ja neljajalgsed;
- toimub heategevuslik koerte Match Show;
- nõuandeid jagavad loomaarstid ja koeratreenerid;
- toimub heategevuslik laat.

Sünnipäeva lõpetab suur tordisöömine.

Tähelepanu!
Sel aastal tuleb kohelejõudmiseks varuda aega, kannatust ja rahulikku meelt, sest laupäeval toimub Tallinnas ka Ironman võistlus. Kohale saab jalutades, ühistranspordiga (buss nr 59) ja autoga. Paljassaare tee ristmik on suletud ja autod lastakse üle võimaluse avanedes, ühistransport liigub. Autoga meie poole liikudes soovitatakse kasutada Sõle-Sitsi tänavaid. Palume arvestada ristmikul ooteajaga, mis oleneb võistlussituatsioonist ning võib venida poole tunni pikkuseks. Palume mõistmist, kui kõik kohe ei suju. Sünnipäev on meie pidu ja Ironman on sportlaste pidu ning me mahume Tallinnasse ära.

Tule ise ja võta sõbrad ka kaasa! Kui soovid kaasa tuua kingituse, siis palume kvaliteetset konserv- ja kuivtoitu, mis on mõeldud kassipoegadele!

Liiklusest täpsemalt vaata siit:
https://www.trismile.ee/liiklus
https://www.trismile.ee/wp-content/uploads/2019/07/IMTLN_kodanikuteavitus.pdf

Sünnipäeva tähistamist toetab Tallinna linn.
Koerte Match Show sponsor on Purina.


Previous Next