Suvine uudiskiri Käpa all on ilmunud!

Varjupaikade MTÜ uudiskiri Käpa all alustas ilmumist 2011. aastal elektooniliselt. Viimased numbrid on ilmunud ka paberil ja on tasuta kaasa haaramiseks saadaval meie varjupaikades.
Suure suve alguses saate lugeda, mis on meil südamel. Kassipoegade hooaeg algas tormakalt mitmekümne kassipesakonnaga, kes varjupaiga hoole alla said. Oli nii leidmise kui ka hülgamise juhtumeid, kus elusad hinged öösel pappkastiga varjupaiga värava taha toodi. Meie sõnum on – ära hülga, vaid otsi abi. Pakume välja lahendused, mis aitavad probleemi lahendada muul moel.
Loomade heaolu on tähtis ning see oli otsustava tähtsusega teema ka 2019. aasta Euroopa parlamendi valimistel. Euroopa kodanike jaoks on loomade heaolu sama tähtis kui väljendusvabadus ja olulisem kui korruptsiooniga võitlemine. Sama teemaga tegeleb sügisel toimuv rahvusvaheline loomakaitse konverents, mille toimumisest ja teemadest saate pikemalt lugeda.
Ja ikka tutvustame uut ning huvitavat: koerte isiksuseomaduste hindamise keerukusest, teadusartikleid tutvustavast saidist Loomult loom jne.
Loe uudiskirja
Kui soovid näha oma reklaami meie uudiskirjas, kirjuta palun projektijuht Annelile anneli.matsi@varjupaik.ee.

Previous Next