Täna on annetamistalgud

1. detsembril võtavad kümned vabaühendused üle Eesti ette erinevaid tegevusi, et koguda annetamistalgutel annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama. Meie tutvustame erinevaid võimalusi varjupaigaloomade abistamiseks.
Kui enamasti katab looma esimese 14 päeva varjupaigakulud kohalik omavalitsus, siis alates 15. päevast on kõik kulud meie kanda. See tähendab lisaks söögile-joogile ja turvalisele eluruumile ka looma ravimist, parasiiditõrjet, kiibistamist, steriliseerimist-kastreerimist ning sotsialiseerimist. Seda kõike saame teha ainult tänu annetustele.
Palun toeta kodu kaotanud loomi!
Mõnikord võib soov head teha tekkida täiesti spontaanselt - võib-olla kutsub selle esile tänaval mööda jalutav koer või koduaknal istuv kassipoeg. Võta südame häält kuulda, sest varjupaigaloomi saad aidata ka lausa käigu pealt, annetustelefonile helistades - valides numbri  9007125 toetad loomi 25€, valides 9007000 toetad 5€. Tänu sinu annetusele saame sotsialiseerida ja treenida pisut tulisemaid tegelasi nagu Pablo, et nad uude koju minnes ikka häid kombeid teaks. Pablost saad lähemalt lugeda siin. 

Ole virtuaalselt koos meiega ja näitame sulle, kui palju erinevaid võimalusi on varjupaigaloomade toetamiseks ja kui imelihtsaks on hea tegemine muutunud. Meie kodulehel saad vormistada püsi- või ühekordse annetuse paari hiireklikiga. Muu hulgas aitab sinu annetus meil hoolitseda erivajadustega ja väärikas eas loomade eest, nagu näiteks armas Tuks, kelle pikast ning väga õnneliku lõpuga koduootusest saad lähemalt lugeda siin.

Ma Armastan Aidata keskkonnas saad anda oma panuse, et varjupaigas uut võimalust ootavate loomade elud muutuksid. Paremaks, õnnelikumaks ja väärikamaks. Annetused võimaldavad meil uude koju saata steriliseeritud-kastreeritud loomad, et läheks nii, nagu juhtus Võru vajupaika jõudnud koertekolooniaga. Siit saad lugeda, kui palju koeri võib korraga ühest majapidamisest varjupaika sattuda.

Kui oled praktilise meelega, saad head teha ja samal ajal endale mittevajalikuks muutunud asjadest vabaneda. Kuidas? Väga lihtsalt - korralda Osta.ee -s Varjupaikade MTÜ jaoks heategevuslik oksjon ja sinu toetus võimaldab meil igapäevaselt hoolt kanda enam kui 500 looma eest, kes varjupaigas uut kodu ootavad. Kuigi kodu ootamine venib mõnikord päris pikaks, leiab iga loom lõpuks selle päris oma inimese. Täpselt nii läks kass Kitiga.

Facebookis saab oma profiilipildile lisada #minaannetan raami. Selleks vajuta siia ja vali annnetamistalgud ja vali endale sobivaim raam. Nii jagame rõõmu annetamisest ja hea tegemisest ka teistega.


Previous Next