Südamekuu kampaania

Südamekuul võta südame sõber varjupaigast!

Südame eest hoolitsemisel saame me ise kõige rohkem ära teha. Peale tervisliku ja mitmekülgse toitumise vajab süda, et sa liiguksid piisavalt – vähemalt 30 minutit päevas.

Tihtipeale on nii, et värskes õhus liiguvad kõige rohkem just need inimesed, kelle kodus liputab saba armas neljajalgne südame sõber – sõber, kellega koos elamine ja tegutsemine mitte ainult ei tee tee südant soojaks, vaid aitab südamel ka terveks jääda.

Sellepärast kutsuvad Südameapteek ja KRKA sel südamekuul üles mõtlema just koera võtmise peale. Ja et meie varjupaikades ootavad pikisilmi kodu väga paljud toredad neljajalgsed, siis tasuks esimena lemmikut otsima minna just sinna.

Leia endale aprillis Varjupaikade MTÜ-st lemmik ja Südameapteek ja KRKA kingivad sulle ja sinu uuele sõbrale ühe kasuliku stardipaketi paljude vajalike tervist toetavate toodetega. Iga koer saab kaasa ka kena koti kvaliteetset kuivtoitu Hill'silt. Võta Varjupaigaga ühendust – alusta siit!

Kui sa ei saa mingil põhjusel endale võtta südame sõpra, kuid soovid kodutuid loomi toetada annetusega, siis seda saad teha siin. Lisaks on võimalik Südameapteegis lisada oma ostutšekile 1 € või 3 €, millega toetad Varjupaikade MTÜ-d.


Previous Next