Oleme taas valitud annetuskeskkonda!

Meil on hea meel, et oleme on taas valitud usaldusväärsete organisatsioonide hulka Ma armastan aidata annetuskeskkonda projektiga “Aita hoida ja koju jõuda!”!

Meil on hea meel, et Varjupaikade MTÜ on taas valitud Ma armastan aidata annetuskeskkonda aastaseks perioodiks, mis algab 1. juunil 2019.  

Eelmine annetuskeskkonna periood lõppes 31. mail. Projektis “Igale loomale kodu” kogusime annetusi, et tagada loomale vajalik  hoolitsus kogu varjupaigas viibimise aja vältel. Lisaks sellele võimaldavad annetused ravida, vaktsineerida, kiibistada, väljastada lemmikloomapasse ning kanda lemmikloomaregistrisse meie varjupaikadest uude kodusse minevad loomad. Annetuste toel steriliseerime/kastreerime nii paljud sabaga sõbrad kui võimalik, et muuta nii loomade kui uute omanike elu probleemivabaks ja vältida soovimatult sündinud pesakondi. Perioodi jooksul tehti meile 3468 annetust ja lõppsummaks kujunes 44 394 eurot. See raha päästis ja aitas uutesse kodudesse palju abituid hingi. Suur, suur tänu headele annetajatele!

1. juunil alustame projektiga “Aita hoida ja koju jõuda!”. Igapäevaselt hoolitseme ligi 100 koera, 500 kassi ja 10 pisilooma eest. Annetused aitavad tagada lemmikloomale vajaliku hoolitsuse ja heaolu varjupaigas viibimise ajal. Annetuste abil saame tagada oma varjupaikades loomade 5 vabadust: vabadus näljast ja janust, vabadus ebamugavusest, vabadus vigastustest, valust ja haigustest, vabadus väljendada liigiomast käitumist, vabadus hirmust ja kannatustest. 


Ma armastan aidata annetuskeskkond loodi 2008. aastal Heateo Sihtasutuse ja Swedbank Eesti poolt, et edendada annetuskultuuri Eestis. Varem Swedbanki internetipangas tegutsenud rakendus on alates 2014. aastast kättesaadav kõigile, kes soovivad panustada Eesti ühiskonna arengusse. Aastate jooksul on keskkonnast toetust saanud üle 50 Eesti vabaühenduse enam kui miljoni euro väärtuses.

Annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus saab annetada otse võimekatele vabaühendusele. Keskkond on teinud annetamise jõukohaseks kõigile – mugavalt saab teha ühekordse annetuse, püsiannetuse, annetusalgatuse või panustada hoopis enda aega. Veelgi lihtsamaks annetamiseks on kaasatud kõik suuremad Eestis tegutsevad pangad. Seega, saab valida organisatsiooni, vajutada “anneta” ning teha annetuse mugavalt pangalingi abil oma pangakontolt otse organisatsiooni kontole samas pangas.
Iga organisatsioon on keskkonda hoolikalt valitud jälgides, et tegevus oleks jätkusuutlik ning annetusi kasutatakse projektis kirjeldatud viisil. Kõik annetuskeskkonda kuuluvad vabaühendused on liitunud ka “Hea annetuse tava” projektiga, mis tagab, et annetust kasutatakse tõepoolest abivajajate toetamiseks.

Annetuskeskkonnas saab hoida silma peal blogipostitustel, et olla kursis värskemate uudistega vabaühenduste tööst läbi nende enda sule.

Ma armastan aidata annetuskeskkond pakub ainsana Eestis annetusalgatuse võimalust, mis tähendab, et annetaja saab vabalt valitud annetuskeskkonna heategevusorganisatsiooni heaks korraldada kogumisaktsiooni enda sõprade ja pere seas. See on tore võimalus asendada tavapärane sünnipäeva- või jõulukink heateoga, mis võib muuta kellegi elu.


Previous Next