Musta kassi kuul on uue kodu leidnud pea 30 kassi

Musta kassi kuu esimesel poolel on sümboolse loovutustasu eest uude koju pääsenud ligi 30 musta kassi, veel 57 ootab aga varjupaikades uut võimalust.
Meie varjupaikades peetakse oktoobris musta kassi kuud juba kuuendat korda. Mullu oktoobris pääses varjupaikades viibinud 108 mustast kassist sel moel koju 52.
Kampaania keskendub mustadele kassidele, sest neil on teistest keerulisem uut kodu leida ja nende varjupaigas viibimise aeg venib sageli väga pikaks. Musta kassi kuul pakume võimalust võtta must kass tavapärase 35-eurose loovutustasu asemel sümboolse ühe euroga.

Varjupaikades ootavate mustade kasside kohta saad infot veebilehel https://varjupaik.ee/loomad/oktoober-musta-kassi-kuu. Lähemat tutvust saab kassidega teha varjupaikades kohapeal.

Kõik loovutatavad kassid on vaktsineeritud, kiibistatud ning kui vanus võimaldab, siis ka steriliseeritud või kastreeritud. Samas soovime alati enne loovutamist veenduda, et lemmiklooma võtmine on läbimõeldud otsus. Meie eesmärk on, et loomad saaksid endale hooliva kodu kogu eluks.

Previous Next