Moebränd Bullterrorist toetab varjupaigaloomi

Meiega alustas koostööd heategevuslik moebränd Bullterrorist, mis teeb varjupaigaloomade toetuseks annetuse igalt ostult.
Bullterrorist
Koostöö Eesti-Prantsuse ettevõttega Bullterrorist on esimene kord, kui koostöö on saanud rahvusvahelise mõõtme. Bullterjerite Archie ja Jarvise näosiluettidega pusad, T-särgid, džemprid, nokatsid, poe-, selja- ja vöökotid valmistatakse Eestis ning neid müüakse üle maailma.

Igalt veebipoes tehtud ostult annetab Bullterrorist Varjupaikade MTÜ-le ühe euro. Meie varjupaigaloomadele koguneb seeläbi annetusi mitmelt poolt maailmast. Meile on oluline ka see, et ostudega läheb kaasa tänukiri koos infoga Varjupaikade MTÜ tegevusest ja teistest annetamisvõimalustest. Iga annetus on meie hoole all olevatele loomadele vajalik ja oleme selle eest väga tänulikud.

Karmen Pedaru, foto: Lilian Merila
Moemärgi esindusnäoks on tippmodell Karmen Pedaru, kes tegi äsja ka ise suure, 1000-eurose annetuse Pärnu loomade varjupaigale, kus korraga vajas veterinaarteenuseid 17 koera. Koostööle andsid oma toetuse ka moefotograaf Lilian Merila, kelle tehtud on kaunid reklaamfotod, ning tunnustatud Eesti modell Pariisist, Hedvig Maria Maigre.

Hedvig Maigre, foto: Lilian Merila
Lisaks toetab Bullterrorist Varjupaikade MTÜd Hooandjas, et koguda annetusi järgmise aasta heategevuskalendri väljaandmiseks. Projektile saab hoogu lisada veel ühe nädala ehk kuni 13. novembrini veebileheküljel https://www.hooandja.ee/projekt/varjupaikade-mtu-heategevuskalender-2020.

Varjupaikades elavate loomade kõik toetusvõimalused leiab siit. Samast saab infot teistegi võimaluste kohta, kuidas varjupaigaloomi abistada.

Previous Next