Lasteraamat Ninja toetab kodutuid loomi

Kirjastus Koit annetas heategevusmüügiks Katre Scott-Hopkinsi lasteraamatu "Ninja".

Raamat "Ninja" põhineb tõestisündinud lugudel ja vaatleb tänapäeva Inglise maaelu läbi kassi silmade. Raamat on nauditav lugemine nii lastele, aga ka nende vanematele ja vanavanematele. Raamatus kirjeldatakse kassi sotsialiseerumise protsessi inimeste ja teiste loomadega läbi sõbraliku huumori prisma. Kassile on antud inimese keel ja mõtted, mistõttu saab laps peategelasega hõlpsalt samastuda.

Kassikese maailma tundmaõppimine avab võimaluse vestelda lapsega mitmetel olulistel teemadel nagu heatahtlikkus, viisakus, sotsialiseerumisega kaasnevad momendid jpm. Raamat aitab kaasa lapse tundekasvatusele ja arendab emotsionaalset intelligentsust, sest laseb tõmmata paralleele inimeste maailmaga. "Ninja" ülesehitus - visandlik tekst ja rikkalikud illustratsioonid - jätab lapse fantaasiale ruumi ise edasi mõelda ja kassikesele oma peas 'kodu' teha. Kunstnik Helen Koit on andnud tegelasele unikaalse keha ja näo ning loonud Ninjast käegakatsutava karakteri.

Raamatu autor Katre Scott-Hopkins elab vaheldumisi Eestis ja Somersetis, Inglismaal. Lisaks tõlkimisele ja kirjatööle on Katre diplomeeritud väikeloomade komplementaarterapeut. Rohkem infot siit  ja Facebookist 'Valge emahundi teraapialaegas'.

Raamatut saab soetada e-poest ning kogu müügitulu läheb kodutute loomade abistamiseks.

Previous Next