Ilmunud on ajakirja Käpa All värske suvine number

Ilmunud on Käpa All suvine number ja sel korral toome sinuni palju huvitavaid loomalugusid. Räägime ühest tõelisest reisisellist ehk koerast, kes on reisinud juba enam kui 15 riigis, Mustvee kutsikavabrikust päästetud koerte uutest algustest ning – nagu igal suvel ikka – tänavakasside arvukusest ja steriliseerimisest.
Aset on leidnud üks meie jaoks väga märkimisväärne sündmus – Pärnumaa omavalitsused asusid ehitama kaasaegset varjupaigahoonet, mis peaks valmima sügisel. Meil on ääretult hea meel, et Pärnumaa omavalitsused on jõudnud arusaamisele, et koduta loomade eest hoolitsemise teenus on oluline ja et teenust on mõistlik osutada ikka üheskoos, mitte igaühel eraldi. Kevadel toimunud nurgakivipanek oli uhke hetk ja andis kindlustunde, et see pikalt soovitud hoone ka päriselt kerkib. On hea tõdeda, et tuuled on pöördumas ja tegelikkuses võiks selline süsteem olla eeskujuks kõikidele kohalikele omavalitsustele üle Eesti.

Loomulikult saad käesolevast ajakirjanumbrist lugeda veel paljust huvitavast – sellest, kuidas Varjupaikade MTÜ kirjutati raamatusse, meie tublidest vabatahtlikest, loomade tervisest ja laste suurtest heategudest.

Ei saa mainimata jätta, et Käpa All ilmub tänu toetajatele. Ajakirja sponsor on Purina Eesti ja reklaamipinna ostuga toetasid käesoleva numbri ilmumist Dr. Stern, Dimedium, Ülejõe Loomakliinik, Kuivtoit.ee, PetCity, Island of Pets ja Zoovetvaru.

Ajakirja saad väga mugavalt lugeda veebis: 

Ajakirja lugema

Kui aga soovid trükivärsket ajakirja hoopis paberkandjal sirvida, siis haara see tasuta kaasa meie varjupaikadest.

Mõnusat lugemist!
Previous Next