Annetamistalgutel aita keerulise minevikuga seeniorkoeri

Varjupaikade MTÜ kutsub tänastel Annetamistalgutel üles tegema erilist heategu - aitama keerulise minevikuga seeniorkoeri. Varjupaikade hoole alla satuvad tihti koerad, kes ei ole enam oma esimeses nooruses ja kes on jõudnud elu jooksul juba nii mõndagi läbi elada. Paraku kipub olema nii, et see läbielatu ei ole mitte olnud meeldiv. Kuna 5+ vanuses koertele on kodupakkujaid väga raske leida, venib selliste koerte varjupaigas viibimise aeg tihti väga pikaks.

Juuresoleval pildil on armas koer Drimm. Tema minevik ei möödunud õnnelikult - ta elas elu, kus puudus armastus ja hool ning talle ei olnud tagatud isegi toitu. Meie hoole alla saabudes oli ta kui kõhetunud luukere. Sellised koerad vajavad palju tegelemist, et taastuks usaldus inimese ja ümbritseva maailma vastu; kui ka ravi ning üles turgutamist. Annetajate abiga sai Drimm jälle elurõõmsaks, usaldavaks sõbrakeseks. Kahjuks on veel palju Drimmi-suguseid koeri, kes ootavad oma võimalust. Kutsume kõiki häid inimesi üles tegema tänane heategu just nende, palju läbi elanud koerte heaks!

Vaata lähemalt ja anna enda panus siin:

Annetamistalgud


Varjupaikade MTÜ on Eesti suurim koduta loomadega tegelev organisatsioon, kuhu kuuluvad varjupaigad Läänemaal, Pärnus, Tallinnas, Viljandis, Võrus ja Valgas ning Loomade heaolu keskus Viljandimaal. 16 tegutsemisaasta jooksul on MTÜ koju aidanud enam kui 26 000 looma.


Previous Next