Anett Kontaveidi võistluskostüümide heategevuslik oksjon

Varjupaikade MTÜ hea sõber ja toetaja Anett Kontaveit pani oma Lacoste võistluskostüümid ja treeningdressid koos autogrammikaardiga heategevuslikule oksjonile, et aidata võimalikult paljud varjupaigaloomad veel sel aastal ära kiibistada.

Oksjon toimub Varjupaikade MTÜ Facebookilehel. Iga pildi juurde on märgitud oksjonil oleva eseme kirjeldus ja alghind. Näiteks: ühe (1) looma kiibistamine ehk 10 € või kahe (2) looma kiibistamine ehk 20 €. Oksjoni samm on +1 ehk ühe looma kiibistamine (10 €). 

Oksjon lõpeb laupäeval, 12.detsembril, viimane pakkumine läheb lukku kell 12.00. Peale seda anname teada, mitu varjupaigalooma saavad endale jõulukingiks kiibi. Igale esemele toimub oksjon eraldi. Oksjonil osalemiseks jäta oma pakkumine konkreetse foto alla. 

Miks on kiibistamine nii oluline? Iga päev jõuab meie varjupaikadesse kasse ja koeri, kes on üksi laia maailma seiklema sattunud. Kui loom on kiibistatud, näitavad registriandmed, kellele ta kuulub ja me saame ta tagasi koju aidata. See näitab ka, et omanik on võtnud oma looma eest vastutuse. See näitab head loomapidamiskultuuri. Hetkel on meie varjupaikades kodu ootel 401 kassi ja 48 koera.

Pärast oksjoni lõppu:

  • Võtame võitjatega Facebooki privaatsõnumi kaudu ühendust.
  • Palume võitjatel teha ülekanne Varjupaikade MTÜ kontole Swedbank EE342200221043391225. Makse selgitus: “Anett Kontaveit ja pildi number”.
  • Päev pärast makse laekumist paneme paki ja Anetti autogrammikaardi heade soovidega Smartpost abiga teie poole teele.

Previous Next