3. detsembril on annetamistalgud

3. detsembril võtavad kümned vabaühendused üle Eesti ette erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama ehk toimuvad esimesed annetamistalgud.
Meie kogume sel päeval ja kogu detsembrikuu jooksul annetusi kodu ootavate kasside elutingimuste parandamiseks varjupaikades. Enamik kasse peab aega veetma omaette boksides, sest nad on kas karantiinis, haiged, vigastatud või ei sobi vabapidamistoas teiste kassidega. Paljud kassiboksid on aga soetatud 10 aastat või enam tagasi ja vajavad välja vahetamist. Oma seitsmes varjupaigas üle Eesti otsime iga päev kodusid ca 600 kassile.

Annetada saab internetis (kui soovid toetada konkreetset varjupaika, siis kirjuta selgitusse varjupaiga nimi). Sularahas ja pangakaardiga saab annetusi teha ja kassidele toitu ning liiva tuua meie varjupaikades kohapeal.

Igale 3. detsembril Ma armastan aidata annetuskeskkonnas tehtud annetusele lisab Swedbank omalt poolt sama palju juurde!

Vaata meie presidendi Kersti Kaljulaidi üleskutset.
Previous Next