Tee loomadele väärtuslik kingitus ja liitu Varjupaikade MTÜ püsiannetajate perega!


Püsiannetajad on meie kindel tugi, millele loomade aitamisel toetume, sest stabiilne ja ette planeeritav toetus tagab meie valmisoleku hättasattunud loomi parimal võimalikul moel aidata. Oma 17 tegutsemisaasta jooksul oleme saatnud uude koju enam kui 26 000 looma. Garanteerime kõikidele oma hoolealustele täis kõhud, turvalise eluruumi ja vajaliku ravi. Taastame loomade usalduse inimese vastu, julgustame ja sotsialiseerime neid.  

Kõiges selles sõltume annetustest, eelkõige just püsiannetustest. Sinu panus muudab meid võimsamaks ja saame aidata loomi, kes seda väga vajavad! Ükski annetus ei ole liiga väike, Sinu toetus on meie loomadele väga oluline ja suureks abiks.Koer Murka

"Ootasin varjupaigas päris enda kodu peaaegu neli aastat. Selle pika aja vältel hoolitseti minu eest väga hästi. Mul oli kõht alati täis ja soe küljealune olemas. Isegi mänguasjad olid olemas - olen küll seeniorkoer, aga endiselt väga mänguhimuline ja elurõõmus!"

Kass Matroskin

"Mina elasin varjupaigas kaks aastat ja kümme kuud. Tänu püsiannetustele raviti mind varjupaigas terveks ja ma sain rahulikult aega veeta kassitoas. Lõpuks leiti mulle isegi päris enda kodu, kus ma praegu mõnusalt aega veedan ja elu naudin."

Koer Tommi

"Elasin kaheksa aastat koos enda peremehega. Kahjuks lahkus ta siit ilmast ja mina jäin ilma koduta. Varjupaik võttis mind lahkelt vastu ja kandis minu eest hoolt. Nad tegelesid minuga pikalt, et ma inimesi ei kardaks ja lõpuks leidsid mulle mõnusa uue kodu!" 


Keskmiselt kulub loomale uue kodu leidmiseks kolm kuud, aga on ka neid, kes veedavad varjupaigas meie hoole all lausa aastaid. Meie suurim tänu, kui leiad võimaluse hättasattunud loomi abistada! Kõik loomade toetamise võimalused leiad SIIT.