Veebruar on sõbrakuu ja nagu traditsiooniks saanud, tähistame ka sel aastal „Sõpra tunned sabast!“ kampaaniat, millega juhime tähelepanu karvastele nurrumootoritele, kes päris enda kodu ootavad. Varjupaikades üle Eesti on koduta kasse väga palju. Meie hoole all on hetkel ootamas ligi 500 kassi. Siit lehelt leiad lihtsa võimaluse neid aidata. 

Kui otsid endale neljajalgset sõpra, siis tule vali ta just varjupaigast! Kui sul ei ole võimalik kassi võtta, siis tee annetus, et meie armsad tegelased saaksid vajaliku ravi ja jõuaksid oma uue kodu ära oodata. Sinu toetus aitab hoida kassidel kõhu täis, tasuda raviarveid ning hoolitseda nende igapäevaste vajaduste eest. Iga varjupaiga asukas väärib armastavat kodu. Sinu võimuses on aidata sel juhtuda!

Siin saad tutvuda kassidega, kes on Varjupaikade MTÜ hoole all kõige kauem uut kodu oodanud. Muudame maailma üheskoos – võta kass või toeta kassi!


Leedi

Tallinna varjupaik
Ootas kodu 1333 päeva
Leidis kodu


Max

Tallinna varjupaik
Kodu oodanud 860 päeva
Võta kass


Säde

Läänemaa varjupaik
Kodu oodanud 1006 päeva
Võta kass


Fanni

Valga varjupaik
Kodu oodanud 777 päeva

Herta

Võru varjupaik
Kodu oodanud 686 päeva
Võta kass


Gloria

Loomade heaolu keskus
Kodu oodanud 842 päeva
Võta kass


Emil

Pärnu varjupaik
Ootas kodu 516 päeva
Leidis kodu
Lilli

Viljandi varjupaik
Ootas kodu 779 päeva 
Sõbrakuu kampaaniat toetab PetCity. Kõik veebruaris Varjupaikade MTÜ-st kassi võtnud head inimesed saavad kaasa PetCity ja Pro Plani poolt kinkekoti, mis sisaldab kõike head ja paremat uuele lemmikule. Lisaks aitab PetCity igapäevaselt kaasa, et varjupaigakassid leiaksid kiiresti uue kodu.