Palume kõikide loomasõprade abi, et nende koerte elu oleks edaspidi valu- ja stressivaba. Iga loom väärib armastavat kodu ja paremat tulevikku. Ükski toetus pole liiga väike!

Protseduurid ühe koera kohta lähevad maksma keskmiselt 210 eurot ehk kokku 9676 eurot.

Järjekordsest kutsikavabrikust päästeti 46 koera


Hiljuti päästeti ühest järjekordsest kutsikavabrikust 46 Malta bichoni-laadset koera, kes kosuvad nüüd meie hoole all. Majas, kus koeri peeti, avanes õõvastav vaatepilt - loomad olid kitsastes oludes tihedalt koos ja põrand oli kaetud väljaheidetega. Sellistes ränkades tingimustes pidid koerad oma päevad veetma ja ilmselt polnud nad kunagi väljas jalutada saanud..

Vaata videost, millistes tingimustes koerad elama pidid:


Nüüdseks on kõik koerad läbinud meie juures veterinaarse ülevaatuse ja saanud esmase abi. Kuna need koerad vajavad regulaarset karvastiku hoolt, mida neile siiani pakutud ei olnud, siis pidime paljud neist naha tervendamiseks paljaks pügama. Nagu kutsikavabrikus elanud loomade puhul ikka, on ka need koerad väga kehvas seisus, nad ei ole saanud vajalikku veterinaarset abi ning neid ei ole korralikult sotsialiseeritud ega õpetatud õues käima. Päästetud loomadega tuleb vaeva näha, et nad õpiksid ilusasti puhtust pidama ning muutuksid julgemaks. Ilmselt on neid juba aastaid ebakorrektselt paaritatud, mistõttu võivad edaspidi välja lüüa tervisemured. Seega võib juba arvestada tavapärasest suuremate veterinaarkuludega tulevikus.

Enne ja pärast pügamist

Olukord, kus korraga tuleb meie hoole alla ligi poolsada koera, on mõistagi varjupaiga jaoks rahaliselt väga koormav. Et saaksime koeri uutesse kodudesse loovutama hakata, peame nad esmalt kastreerima/steriliseerima, vaktsineerima ja kiibistama. 

Protseduurid ühe koera kohta lähevad maksma keskmiselt 210 eurot ehk kokku 9676 eurot.

Aitäh, kui sul on võimalik aidata!

Koduootavate koertega saad tutvuda siin:
Previous Next