Uus Käpa All on ilmunud

Seest siiru-viiruline, pealt kullakarvaline – see on Käpa All 25. number. Tundub, et on mida tähistada. Ka kujundus, mida oled harjunud nägema rohkem rohelisena, on nüüd oranži karva, sest oleme profid ja kanname uhkusega tööriideid, millel oranžid Varjupaikade MTÜ kirjad ja logo.

Kui esimene uudiskiri 2011. aasta sügisel ilmus, oli ta veel päris oma nimeta ning kuulutati välja suur nimekonkurss. Teine number ütles “tere tulemast käpa alla“ ja originaalset nime Käpa All kannab ajakiri uhkelt edasi. Vahepeal ainult elektroonilisena ilmunud uudiskirjast on välja kasvanud ajakiri, mille eksklusiivne trükitud tiraaž 1000 eksemplari jagatakse välja tasuta, et meie tegemised, lood varjupaigaloomadest ja vajalikud teadmised lemmikloomapidamisest jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Säilinud on ka võimalus lugeda ajakirja meie kodulehelt. Ajakirja väljaandev meeskond on kasvanud ja abikäppasid on palju. Nii on meil vabatahtlikud kaasautorid, fotograaf, kujundaja, keeletoimetajad ja reklaamimüügi assistent.
Selles numbris saab lugeda järjejuttu meie varjupaikadest; Valga kolmest musketärist; sellest, mida koerad tegelikult tahavad; zoonoosidest ja paljust muust!

Aitäh Purinale, kes ajakirja väljaaandmisele on õla alla pannud!
Aitäh reklaamipindade ostjatele, kes toetavad varjupaigaloomade heaolu parendamist!

Loe ajakirja

Kui soovid näha oma reklaami meie uudiskirjas, kirjuta palun projektijuht Annelile anneli.matsi@varjupaik.ee


Previous Next