Täna on Annetamistalgud - toeta varjupaigaloomi!

Ühegi looma elu ei tohiks olla õnnemäng - Sinu toetus aitab tagada koduta loomadele kõik eluks vajaliku, et nad tunneksid end varjupaigas viibimise ajal võimalikult hästi ja mugavalt. Tänu Sinu abile saame hüljatud loomad üles turgutada ja valmistada nad ette uude koju minekuks.

Kui keskmiselt kulub loomale uue kodu leidmiseks kolm kuud, siis kahjuks on ka neid neljakäpalisi, kes peavad oma kodu ootama lausa aastaid. Oma 15 tegutsemisaasta põhjal võime julgelt kinnitada, et kusagil on iga looma jaoks keegi - tuleb lasta tal see õige inimene lihtsalt rahulikult ära oodata. Tahamegi tuua teieni lood meie vapratest asukatest, keda Sinu annetus aitab!

Bruno on koertest kõige pikaaegsem Varjupaikade MTÜ asukas. Paraku ei ole elu alati õiglane ja mõne aasta eest kaotas Bruno enda peremehe ning niimoodi tema uue kodu otsimise teekond meie juures alguse saigi. Kui üldiselt peaks varjupaik olema ühele loomale võimalikult lühike etapp tänavalt tuleku ja uude koju mineku vahel, siis Bruno jaoks on koduootuse aeg veninud üle kolme aasta pikkuseks. Varjupaigas kantakse Bruno eest võimalikult hästi hoolt, küll aga väärib ka tema kodusoojust ja päris oma inimese tähelepanu ning tingimusteta armastust. Oleme lootusrikkad, et kusagil leidub Bruno jaoks õige inimene. Pika koduootuse ajal on oluline, et koeral oleks kõht täis ja et ta saaks võimalikult täisväärtuslikku toitu. Meie hoole all on hetkel üle 50 koera - nende toiduvaru üheks kuuks maksab ligikaudu 1500 eurot. Kui soovid ulatada Brunole ja teistele tema saatusekaaslastele abikäe, et neil oleks kõht täis, siis anna enda panus!

Teine loo peakangelane on kauni triibulise kasukaga kass Kuper, kelle koduootuse aeg on samuti veninud aastate pikkuseks. Kuper on mõnusa iseloomuga tasakaalukas kass, kes sobiks lemmikuks igasse perre. Paraku on koduta kasse varjupaikades palju ja konkurents kassitoas suur. Seni, kuni Kuper enda perekonda lootusrikkalt ootab, saad Sina aidata meil soetada talle eluks vajaliku. Kassiliiv ja pelletid on varjupaiga keskkonnas hädavajalikud ja ilma nendeta meie nurrumootorid hakkama ei saa. Viimase aja hinnatõusu tõttu on paraku kassiliiva ja pelleti hind tõusnud mitmekordselt. Hetkel on meie hoole all üle 700 vurrulise - nende kõikide kuu aja kassiliiva varu läheb maksma lausa 6500 eurot.

Tänu Sinu annetusele saame Brunole, Kuperile ja veel sadadele koduta loomadele tagada esmavajaliku, et teha nende varjupaigas viibimise aeg võimalikult mugavaks.

Varjupaikade MTÜ on Eesti suurim koduta loomadega tegelev organisatsioon. Tänaseks on organisatsiooni koondunud kuus koduta loomade varjupaika ja üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Lisaks on meil Viljandimaal loomade heaolu keskus, mis on ajutiseks koduks väärkoheldud ja halbades tingimustes elanud lemmikutele. Oleme alates 2007. aastast aidanud koju üle 23 000 lemmiklooma!


Anna enda panus siin

Suur aitäh kampaania visuaali kujundamise ja idee eest Kaidi Marii Kütt, Eva Kauponen ja Mari Harik!
Previous Next