Südamekuu kampaania aitas koju 25 varjupaigakoera

Aprill on üleriigiline südametervise kuu ja Varjupaikade MTÜ tähistas seda koostöös Südameapteegiga juba neljandat korda. Sel aastal pandi eriliselt rõhku vaimsele tervisele ning sellele, kuidas neljajalgsed lemmikud seda toetavad. Lisaks kutsuti üles pakkuma varjupaigakoerale kodu. MTÜ hoole alt kolis oma uutesse kodudesse 25 koera.

Kutsikas Viljar enda uue perenaisega.
Iga aprillis uude koju läinud koer sai kaasa Südameapteegi kingipaki ja kinkekaarti väärtuses 50 eurot. Lisaks kingitusele kogus Südameapteek annetusi loomadele vajalike tarvete ostmiseks. Varjupaigaloomade heaks koguti kokku 1150 eurot. Tuhat tänu Südameapteegile ja suure südamega annetajatele!

“Oleme väga õnnelikud, et inimesed märkavad varjupaigakoeri. Meie hoolealused on eriliselt tänulikud, kui leiavad lõpuks selle päris enda inimese. Oleme juba mitmetelt aprillis koerale kodu pakkunud inimeselt tagasisidet kuulnud ja siiani läheb kõik suurepäraselt. Täname Südameapteeki ja kõiki, kes Südameapteegi kaudu annetuse tegid,” sõnas Varjupaikade MTÜ kommunikatsioonijuht Anni Anete Mõisamaa.
Previous Next