Ilmunud on ajakirja Käpa All värske number

Värskest numbrist saad lugeda kiire ja ülitegusa varjupaigaelu kohta. Kuigi suvel proovisid meie inimesed korra puhata, töötasid varjupaigad kogu aeg täistuuridel ja loomi sai kohutavatest tingimustest päästetud ikka hulgakaupa.
Loomad, kes satuvad meile hingelt ja ihult katkisena, jäävad pikemalt varjupaigaseinte vahele, sest ei ole nemad need nunnud, kellele tormi joostakse. Nende loovutamisprotsess on pikaajaline, sest loovutamine toimub alati ja ainult loomast lähtuvalt ning nende seatud tingimustel.

Kiirele suvele on järgnenud ülitegus sügis. Varjupaikades tegeleme pidevalt loomade heaolu parandamisega, otsides selleks toetavaid ettevõtteid ja häid koostööpartnereid. Sel sügisel valmisidki neljas varjupaigas koerte jooksuaedikud. Traditsiooniliselt oli oktoober musta kassi kuu. Samuti soovime, et novembrist hakataks mõtlema kui seeniorkoerte kuust.


Märkamatult on saanud täis 10 aastat, mil ajakiri Käpa All on toonud loomasõpradeni meie rõõme ja muresid!

Ei saa mainimata jätta, et Käpa All ilmub tänu toetajatele. Ajakirja sponsor on Purina ja reklaamipinna ostuga toetasid käesoleva numbri ilmumist Dimedium , Dr. Stern, Kuivtoit.ee, Ülejõe Loomakliinik, Nutikas Lemmik, MiuMjau kraapimispuud ja Bullstar Lemmikloomapood.  Kui soovid näha oma reklaami meie uudiskirjas, kirjuta palun projektijuhile Annelile anneli.matsi@varjupaik.ee

Loe kõigest ülalkirjutatust ja paljust muustki selles numbris.
Previous Next