Ilmunud on ajakirja Käpa All uus number

Kuna tegemist on aasta esimese numbriga, siis oleme kokku võtnud ja kirja pannud möödunud aasta tegemised. Kirjutame ratsionaalselt suurtest numbritest ja pakume hingele suuri emotsioone loomalugude ning kordaminekutega. Me kirjutame oma saavutustest, tegudest ja ka rahast.
Loomadest saame kirjutada tänu sellele, et vaatame neile otsa iga päev. Iga loom jutustab oma käitumisega erilise loo. Midagi võib jääda küll saladuseks, kuid loomad näitavad välja, kuidas inimesed neid kohelnud on. Mõnikord ei ole see sugugi meeldiv, kuid uude koju saamine on alati õnneliku lõpuga lugu ja samas on see hoopis uue elu algus.

Lisaks loomalugudele saad piiluda varjupaikade telgitagustesse ja lugeda põhjalikult sellest, kuidas läks möödunud aasta kõikides meie varjupaikades. Räägime ka loomade tervisest ja vabatahtliku tööst varjupaigas.


Ei saa mainimata jätta, et Käpa All ilmub tänu toetajatele. Ajakirja sponsor on Purina Eesti ja reklaamipinna ostuga toetasid käesoleva numbri ilmumist Dimedium, Dr. Stern, Kuivtoit.ee ja Ülejõe Loomakliinik.

Loe kõigest ülalkirjutatust ja paljust muustki selles numbris:

Loe ajakirja
Previous Next