Anna meie heategevuskalendrile Hooandjas hoogu

Varjupaikade MTÜ-l on kuus varjupaika üle Eesti, kus pakume ulualust ja hoolitsust 4000-le kodutule loomale aastas. Meie juurde varju alla satuvad nii koerad kui ka kassid ja pisiloomad. Varjupaika sattumine ei ole ole looma jaoks maailma lõpp. Pigem on see ühe hädaoru lõpp ja uue alguse võimalus - see on vahepeatus. Kõige olulisem lemmiku jaoks on käesolev hetk ja see, kuidas ta ennast just praegu tunneb.
Seetõttu on meile väga oluline luua varjupaigas keskkond, kus varjupaigaasukad tunneks ennast võimalikult hästi. Me tahame tagada neile heaolu just selles hetkes.

Juba traditsiooniks saanud heategevuskalendri üllitamisega soovimegi näidata oma hoolealuseid - neid, kes veel ootavad uut kodu või kes on juba õnnelikult oma uue pere juures. Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Heategevuskalender aitab muuta loomade elu paremaks varjupaigas viibimise ajal ning aitab nad ette valmistada minekuks uude koju. Me anname loomadele parima võimaliku hoolitsuse, kontrollime üle iga looma tervise, vajadusel ravime ja kiibistame, steriliseerime-kastreerime ja teeme parasiiditõrjet.

Kalendris on esindatud koerad ja kassid ning ei puudu ka väike üllatusmoment. Sul on valida koera- või kassikuu, kui ainult võtad vaevaks kalendrit pöörata. Sa võid pilti vahetada iga päev või siis omada kahte kalendrit, kui ei suuda otsustada, kes on esiplaanil. Kalender toob rõõmu nii kassi- kui ka koerainimestele või siis lihtsalt suure südamega loomasõbrale.

Ka Sina aitad hoida ja koju jõuda, kui hakkad abikäpaks ja annad hoogu meie projektile. Hooandja hoog aitab meil kalendrit trükkida, kujundada ja novembris hooandjateni toimetada. Kalender on ilusaks jõulukingiks igale loomasõbrale ja jääb meenutama Sinu heategu.

TUTVU PROJEKTIGA JA ANNA ENDA PANUS SIIN.

Täname fotograafi Agne Astel-Ranklat, kes sõitis läbi kõik meie varjupaigad ja tegi loomadest suurepärased fotod. Heategevuskalendri kujundab OÜ Mandariin ja trükib loodussõbralike trükivärvidega 100% taastoodetud paberile Ecoprint AS.
Previous Next