Anett Kontaveit annetas Fed Cup Heart auhinnaraha Varjupaikade MTÜle

Meie esireket Anett Kontaveit pälvis Föderatsioonide karikasarjas Fed Cup Hearti auhinna, mis antakse mängijatele, kes on oma riiki silmapaistvalt esindanud. Tiitliga kaasas käiva 2000 USA dollari suuruse tšeki otsustas Anett annetada Varjupaikade MTÜ’le.
Anett Kontaveit Tallinna varjupaigas

Anett Kontaveit: “Mul on ülimalt hea meel fännide üle, kes minu poolt hääletasid. Aitäh! Tänu sellele sain ma väga keerulise ülesande, valida heategevusorganisatsioon, mida sooviksin toetada. Keeruline on see eriti tänasel päeval, mil abivajavaid valdkondi on väga palju.
Valiku tegi lihtsamaks minu kõige suurem fänn Milo - minu parim sõber! Otsustasin toetada
Varjupaikade MTÜd. 

Anett Kontaveit Tallinna varjupaigas

Pea pooltel Eestimaalastel on kodus lemmikloom – truu kaaslane, stressimaandaja ja üksinduse peletaja. Paraku jäävad paljud kassid-koerad elu hammasrataste vahele ning jõuavad varjupaika. Eriti hull on olukord kevadeti, kui kodutute loomade arv suureneb. Praegu, mil me suure osa ajast kodus veedame, oleks hea aeg hüljatud loomale uut elu pakkuda. Varjupaikades ootab kümneid kasse ja koeri oma võimalust. Kui aga lemmiklooma võtta ei saa, tasub mõelda annetusele – iga toetus, ka kõige väiksem, aitab muuta paljude loomade elu. Inglismaa ühes varjupaigas juhtus koroonakarantiini ajal ime - kõik loomad leidsid uue kodu. Eestis võiks ka väike ime juhtuda.”

Täname Anetti südamest ja ühineme tema sooviga! 

Vaata, millised loomad hetkel varjupaikades oma väikest imet ootavad

Previous Next