5. novembril jälgi meie #FBmaratoni

5. novembri hommikust kuni järgmise hommikuni postitame oma Facebooki lehele kõik oma seitsme loomade varjupaiga telefoninumbritele 24 tunni jooksul tulnud pöördumised.

Oleme suure huviga igal aastal jälginud politsei- ja piirivalveameti Facebooki maratoni ja sealt tuli mõte teha sama ka loomade varjupaikades. Meie töös on väga palju sarnast – ka meie tegeleme elanike turvalisuse tagamisega, toimetades võimalikult kiiresti ohutusse kohta loomad, kes võivad tekitada näiteks liikluses endale ja teistele ohtlikke olukordi. Tihti on inimestel arvamus, et loomade varjupaiga töötajad tegelevad päev otsa kasside silitamisega. Tegelikult on see nii emotsionaalselt kui füüsiliselt raske töö, kus tuleb segadusse sattunud loomade, ja teinekord ka inimestega, tasakaalukalt suhelda.

Kokkuvõtteid laekunud pöördumistest avaldame lehel https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY/ suure üldistusastmega, et tagada teatajate anonüümsus.

Varjupaikade telefonidele tuleb iga päev keskmiselt 80 kõnet, lisaks edastavad inimesed teateid e-postiga ja Facebooki lehtede sõnumite kaudu.

Previous Next