Diiva
- Emane kass
- Värvus: kolmevärviline
- Vanus: 5 + aastat
- Suurus: keskmine
- Id number: 89050
- Varjupaik: Tallinn
- Leitud: Läänemere tee
- Loom on uues kodus
- Loom kodus: 15.02.2026
Diiva on kaunis kilpkonnamustriga kassipreili, kelle pilk ei jäta kedagi külmaks. Tema suured kuldsed silmad jälgivad maailma tähelepanelikult ja enesekindlalt – justkui teaks ta täpselt, et temas on midagi erilist.
Nagu nimi vihjab, on Diival ka sarnane iseloom. Ta hindab tähelepanu, kuid eeldab, et tema vajadustega arvestatakse. Ta ei ole hall hiireke, vaid kass, kes soovib olla märgatud ja mõistetud. Õigel hetkel jagab ta oma lähedust ja armastust, kuid teeb seda alati omal moel.
Diiva sobib koju, kus hinnatakse kassilikku väärikust ja iseseisvust. Ta ei vaja pidevat sagimist enda ümber, vaid inimest, kes oskab lugeda tema meeleolusid ning laseb tal olla see, kes ta on – tõeline Diiva.
Kui Sa tunned, et Diivast võiks saada Sinu uus pereliige, siis täida esmalt ''Paku kodu'' nupule klikates ära sooviavaldus. Seejärel võtame juba ise huvilistega ühendust.
Varjupaigas viibivate loomade ülalpidamine saab toimuda vaid heade annetajate toel. Kui ka sina soovid Diivale enda abikäe ulatada, sisesta ''Anneta loomale'' kastis endale sobiv summa ja kliki nupul Anneta. Suur aitäh, et hoolid varjupaigas viibivatest loomadest!