Kuidas aidata?

Oleme mittetulundusühing, mis saab iga looma esimese 14 päeva pidamise eest varjupaigas kohalikelt omavalitsustelt tasu kui looma varjupaika toimetamises on eelnevalt kokku lepitud. Loomade ravimist, steriliseerimist-kastreerimist, kiipimist ja üle 14 päeva varjupaigas hoidmist ning varjupaikade hoiutingimuste parandamist saame teha ainult tänu annetustele. Suur osa meie eelarvest tuleb sinusarnastelt hoolivatelt inimestelt. Ilma sinu abita ei saaks me muuta nii paljude loomade elusid. Oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja, mis tähendab seda, et isik saab Varjupaikade MTÜ-le annetatava summa maha arvata oma aasta maksustatavast tulust.

Igasuguste annetamist puudutavate küsimustega võib pöörduda meie üldjuhi Triinu poole, tel 5046102 või triinu@varjupaik.ee. Aitäh Sulle!

Kodutute loomade toetamiseks on väga palju erinevaid võimalusi. Siin on neist mõned:

  • Helista 9007000 ja toetad loomi 5 euroga. Palun kuula kindlasti ära sissejuhatav tekst 10 sekundit, sest muidu annetamist ei toimu! Aitäh!
  •  Sõlmi püsikorraldusleping oma pangas. Loomi ei saa aidata kampaaniakorras, nad vajavad igapäevaselt toitu ja peavarju. Sinu püsiv annetus võib aidata päästa mõne kriitilises seisus looma elu, kindlustada peavarju ja ninaesise mitmetele varjupaigaloomadele või leida uut kodu seda pikisilmi ootavatele päästetud koertele ja kassidele. Toetades igakuiselt väikese annetusega, saab neist kokku suur. Annetuse saaja: Varjupaikade MTÜ, arveldusarve number EE561010220068203017. Rahvusvaheliseks ülekandeks vajalikud andmed (International payment): Organisation name: Varjupaikade MTÜ. Address: Raba 32, Pärnu 80010, Estonia, Europe IBAN: EE561010220068203017 Bank details: Name of the bank: SEB (AS SEB Pank) The bank address: Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Estonia, Europe BIC/ SWIFT code: EEUHEE2X
  •  Toeta läbi Ma Armastan Aidata annetuskeskkonna. Annetuskeskkond koondab usaldusväärseid Eesti heategevusorganisatsioone ning suure südamega inimesi. Meie kogume annetuskeskkonnas raha oma suurima kuluartikli – loomade veterinaarteenuste eest tasumiseks. Sa saad valida, kas teed ühekordse annetuse, püsiannetuse ning Swedbanki kliendid saavad annetada preemiapunkte. Annetuskeskkond võimaldab suurimate pankade klientidel teha annetus otse ja mugavalt.
  •  Loo annetusalgatus või toeta kellegi teise oma! Ma armastan aidata keskkonnas saad südamelähedasele annetuskeskkonna projektile ise toetust koguda – loo oma annetusalgatus! Annetusalgatuse loomine on lihtne võimalus, mille abil saab iga inimene asuda annetuskeskkonnas oleva organisatsiooni tegevust koos oma sõpradega toetama. Annetusalgatuste loomine sobib väga hästi juhtudeks, kui sünnipäeval, jõulude ajal või mõne muu olulise sündmuse puhul soovitakse kingituste saamise asemel hoopis abivajajatele head teha.
  •  Hakka veebiperemeheks. Veebiperemees hoolitseb oma valitud lemmiku eest toidu, ravimite, arstiabi, kiipimise või steriliseerimise jaoks raha annetades. Uuri lähemalt siit.
  •  Pane püsti lihtne ja mugav heategevusoksjon osta.ee-s. Suurim oksjonikeskkond osta.ee pakub võimalust korraldada heategevuslikku oksjoni. Kui märgite oksjonit luues, et oksjon on heategevuslik, siis ostja tasub eseme eest deposiidimaksena ning kui ese on ostjale edastatud, liigub deposiidis olev summa otse valitud heategevusliku organisatsiooni e-kontole. Ostja poolt tasutud traspordikulu liigub müüja e-kontole. Kui saatmiseks on valitud SmartPOST või Post24, siis transpordikulu maksab ostja eseme kättesaamisel.

AITÄH!